Lůžková úprava ve vaší Octavii? Ano, s úložným prostorem, rozložením za 10 vteřin a možností nechat lůžko složené v kufru.

Ne každý má na to koupit si multivan nebo rovnou karavan. Tak proč si neudělat lůžkovou úpravu z Octavie? Samozřejmě nenabídne plnohodnotný komfort jako dodávka, či větší auto, ale při troše skromnosti se na dlouhých cestách, dovolených, či rybách můžete v Octavii krásně vyspat. A to nemluvím samozřejmě o jiných autových aktivitách. Mně se tato úprava oblíbené Škody Octavie velice osvědčila, a proto ji chci zviditelnit i pro ostatní kutily, nebo zájemce o snadnou úpravu Octavie do "lůžkové úpravy".

Pro koho se to nehodí a pro koho ano

Určitě se najdou tací, kteří by ze svého kufru v Octavie neslevili ani litr. Už takhle je malý když jedou na chatu, tak proč ho jestě změnšovat. Tak pro vás tato vychytávka rozhodně není. Hodí se ale nejen jako postel! Lec komu už zajisté luplo v zádech když vyndával z kufru težší tašku, či pytel cementu. A to kvůli "rantlu", mezi dnem kufru a horní hranou nárazníku. Lůžkovou úpravu lze rozložit jako harmoniku jen v kufru (zachovat 5 míst k sezení), a eliminovat tento "výškový rozdíl". Zavazadlo pak prostě jen vysunete.

Jak lůžková úprava funguje

Celé lůžko je jako harmonika s velice snadnou montáží. Můžete ho nechat složené v kufru s minimem zabraného místa. Během pář vteřin lze měnit auto z kombíku s obřím kufrem do "lůžkové upravy". Pod samotným lůžkem je navíc zachována část úložného protoru. Je to vlastně taková mezipodlaha, kterou můžete mít v Octavii už z výroby. Tato postel má ale pár výhod:

  • narozdíl od originální mezipodlahy je úplně vodorovná vzhledem k silnici/zemi
  • má vyšší nosnost
  • v rozloženém stavu je pod ní více místa
  • montáž do a z auta trvá pár minut.

Spací úpravy vyrábíme pro vozy Octavia I, Octavia II, Octavia II Combi, Octavii III a Octavia III Combi. Nově také vyrábíme lůžkové upravy do Rapid liftback a Fabia III kombi. V autě by neměla být, nebo musí být vyjmuta originální mezipodlaha. Lůžková úprava je navržena tak, že nijak nepřekáží v přístupu k rezervnímu kolu. Pokud máte zájem o lůzkovou úpravu kontaktujte nás, nebo si rovnou prohlédněte verze a ceny naší lůžkové úpravy.

Přejít na verze a ceny lůžkové úpravy »

Mám zájem o lůžkovou úpravu:

Než se zeptáte:

Jsme z Opatovic nad Labem (mezi Hradcem a Pardubicemi), a je nutný osobní odběr. Úpravy zatím neposíláme.

Matrace nedodáváme.

Ceny a jednotlivé verze úprav jsou uvedeny v sekci ceny a galerie.

tel.: 605 471 305